1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
MDP105
Ergonomi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
B-65
MDP101
Masif Mobilya
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-47(Birleştirme)
18.30 - 19.20 11 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
MDP105
Ergonomi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
B-65
MDP101
Masif Mobilya
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-47(Birleştirme)
19.30 - 20.20 12 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4(Birleştirme)
BDÇ105
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
A-51
MDP101
Masif Mobilya
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-47(Birleştirme)
20.30 - 21.20 13 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4(Birleştirme)
BDÇ105
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
A-51
MDP103
Ağaç İşleme Makineleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-47(Birleştirme)
21.30 - 22.20 14 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Oto.Tekn.(İ.Ö.)
Yrd. Doç. Dr. ERDAL KILIÇ
Otomotiv Atolyesi(Birleştirme)
MDP103
Ağaç İşleme Makineleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
MDP102
Mobilya İmalatında Temel İşlemler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
22.30 - 23.20 15 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Oto.Tekn.(İ.Ö.)
Yrd. Doç. Dr. ERDAL KILIÇ
Otomotiv Atolyesi(Birleştirme)
MDP103
Ağaç İşleme Makineleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
MDP102
Mobilya İmalatında Temel İşlemler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
23.30 - 00.20 16 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Oto.Tekn.(İ.Ö.)
Yrd. Doç. Dr. ERDAL KILIÇ
Otomotiv Atolyesi(Birleştirme)
MDP102
Mobilya İmalatında Temel İşlemler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
00.25 - 01.15 17 YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
MDP102
Mobilya İmalatında Temel İşlemler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-66
01.20 - 02.10 18 YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Gıd.Tek.(İ.Ö.)
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 MDP305
Döşeme Yapımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MDP301
Mekan Donatı II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
B-62
MDP303
Ahşap Süsleme Teknikleri I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
BDÜ103
Bilgisayar Destekli Üretim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MRS102
Meslek Resim II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
A-36
18.30 - 19.20 11 MDP305
Döşeme Yapımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MDP301
Mekan Donatı II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
B-62
MDP303
Ahşap Süsleme Teknikleri I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
BDÜ103
Bilgisayar Destekli Üretim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MRS102
Meslek Resim II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
A-36
19.30 - 20.20 12 MDP302
Üstyüzey İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MDP303
Ahşap Süsleme Teknikleri I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
BDÜ103
Bilgisayar Destekli Üretim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MRS102
Meslek Resim II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
A-36
20.30 - 21.20 13 MDP302
Üstyüzey İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MDP303
Ahşap Süsleme Teknikleri I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
BDÜ103
Bilgisayar Destekli Üretim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
MRS102
Meslek Resim II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. ÖZLEM BOZKURT
A-36
21.30 - 22.20 14 MDP302
Üstyüzey İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. Dr. Bahadır ALTÜRK
B-65
SAT004
Sistem Analizi ve Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
22.30 - 23.20 15 SAT004
Sistem Analizi ve Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
23.30 - 00.20 16 SAT004
Sistem Analizi ve Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
00.25 - 01.15 17 SAT004
Sistem Analizi ve Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mob.Dek.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
B-67
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19